Vodafone Україна закрив угоду з купівлі телеком-оператора Ахметова

8 вересня 2021, 15:22

Група компаній Vodafone Україна завершила операцію з придбання телеком-оператора Vega, який входив до групи СКМ українського олігарха Ріната Ахметова. Ймовірна сума покупки — до $15 млн.

Група компаній Vodafone Україна завершила операцію з купівлі 99,99% акцій ПрАТ Фарлеп-Інвест, яке працює під брендом Vega і не менше 95% статутного капіталу ТОВ Кейбл ТВ-ФІНАНСИ. Про це йдеться в повідомленні компанії.

Відео дня

Далі Vodafone Україна планує продовжувати здійснювати ті ж види господарської діяльності, які зараз здійснюють куплені компанії.

«Метою покупки даних компаній для Vodafone Україна є подальший розвиток бізнесу в сфері телекомунікацій, зокрема послуг фіксованого зв'язку», - йдеться в повідомленні Vodafone.

ПрАТ Фарлеп-Інвест надає послуги фіксованого доступу до мережі інтернет і послуги фіксованого телефонного зв'язку. ТОВ Кейбл ТВ-ФІНАНСИ надає послуги фіксованого доступу до інтернету.

Компанії володіють частотним ресурсом в діапазоні 2,3 ГГц (15 МГц в 6 регіонах), а також в діапазоні 2,5-2,7 ГГц.

Нагадаємо, що 19 серпня мобільний оператор Vodafone Україна оголосив про вихід на ринок фіксованого зв'язку . Антимонопольний комітет дозволив компанії купити телеком-оператора Vega.

За даними ЗМІ, попередня сума покупки мобільним оператором Vodafone Україна телеком-компанії Ріната Ахметова Vega складає до $15 млн.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X