Датагруп отримала $65 млн від ЄБРР на угоду з Volia

19 квітня 2021, 12:26

ЄБРР надав Датагруп кредит в $65 млн на придбання провайдера Volia і модернізацію мережі.

Європейський банк реконструкції і розвитку виділив компанії Датагруп кредит в розмірі $65 млн в гривневому еквіваленті для підтримки угоди з провайдером платного телебачення і кабельного інтернету Volia. Про це йдеться в релізі компанії.

Відео дня

«Кредитні кошти будуть в першу чергу використані для придбання компанії Volia, яке дозволить створити більш потужного і конкурентоспроможного телекомунікаційного оператора з кращою якістю послуг і більш широким їх набором», — йдеться в повідомленні компанії.

СЕО Датагруп Михайло Шелемба наголосив, що кошти будуть також спрямовані на повномасштабну модернізацію мережі.

«Це злиття створить досить масштабну платформу, яка необхідна для залучення істотних капітальних інвестицій в модернізацію української інфраструктури „останньої милі“ і загальнодержавної волоконно-оптичної інфраструктури», — зазначила засновниця і головний виконавчий директор мажоритарного власника компанії Horizon Capital Олена Кошарна.

В межах співпраці з ЄБРР Датагруп також взяла на себе зобов’язання розширити свою програму стажувань і пропонувати більше можливостей для навчання та працевлаштування української молоді.

Нагадаємо, що в грудні минулого року національний оператор фіксованого зв’язку і цифрових послуг Датагруп домовився про придбання 100% телеком-провайдера Volia. Після операції Датагруп планує залишити бренд Volia.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X