Відомий спортивний бренд побудує завод у Вінниці за 80 млн євро

2 квітня 2019, 16:10

Виробник спортивних товарів Head побудує у Вінниці завод з виробництва спорядження для зимових видів спорту, повідомляє Вінницька міськрада.

ТОВ Хед Вінниця перемогло на аукціоні з продажу земельної ділянки площею 25 га на території Вінницького індустріального парку. Це найбільша ділянка, яку коли-небудь виставляли на земельні торги у Вінниці. Компанія запропонувала за нього 34,5 млн грн. Крім Хед Вінниця, в аукціоні брав участь Вінницький олійно-жировий комбінат.

Відео дня

"ТОВ Хед Вінниця має намір побудувати у Вінниці завод з виробництва спорядження для зимових видів спорту (лижі, лижні черевики, лижні кріплення та інше) з використанням передових технологій і стандартів в галузі охорони навколишнього природного середовища", - йдеться в повідомленні.

За словами мера Вінниці Сергія Моргунова, компанія має намір почати будівництво в цьому році.

На сторінці Ukraine Now в Facebook повідомляється, що Head планує побудувати у Вінниці за 80 млн євро один з найбільших в світі заводів з виробництва лиж. Компанія створить 1000 робочих місць.

Head International Holding GmbH - австрійська корпорація, що виробляє спортивне спорядження для зимових видів спорту, тенісу та підводного плавання з аквалангом. Виробництво компанії розташоване в Австрії, Чехії, Болгарії, Китаї. Компанія присутня в 85 країнах світу.

Показати ще новини
Радіо НВ
X