Тігіпко збудує на території Кузні на Рибальському 36 будинків

13 березня 2019, 18:20

Проект Lipki Island, який реалізують група ТАС і компанія City One Development, розрахований на 15,4 тисяч житі

Київська девелоперська компанія City One Development, яка виступає партнером групи ТАС бізнесмена Сергія Тігіпка в забудові Рибальського півострова, представила проект Lipki Island, який включає 36 будинків поверховістю від 2 до 30 поверхів на 6,2 тис. Квартир. Про це повідомляє Інтерфакс.

Відео дня

Площа ділянки становить 40 га, загальна площа комплексу - 927,7 тис. кв. м. При цьому площа паркінгів комплексу складе 208,3 тис. кв. м, надземної - 719,4 тис. кв. м. Очікувана кількість жителів - 15,4 тис. осіб.

Крім того, проект включає бізнес-центр загальною площею 58,2 тис. кв. м (орендна - 43,5 тис. кв. м), а також вбудовані комерційні приміщення на 44,4 тис. кв. м. (орендна - 33,3 тис. кв. м).

Також в проекті передбачений дитячий садок на 307 дітей і школа на 1,11 тис. учнів.

Сергій Тігіпко в інтерв'ю журналу Новое время повідомив про плани побудувати на територіях заводу Кузня на Рибальському в Києві житловий масив і великий торгово-офісний центр.

Корпоративні інвестфонди Прайм Ессетс Капітал і ВІК, акціонерами яких є відповідно президент України Петро Порошенко і народний депутат Ігор Кононенко, 15 листопада 2018 року повідомили про підписання пакету документів про продаж Заводу Кузня на Рибальському з новим власником - компанією Еwins Liмiтеd з групи ТАС, кінцевим бенефіціаром якої є Сергій Тігіпко. Максимальна оцінка угоди може становити $300 млн.

Раніше повідомлялося, що Сергій Тігіпко 11 березня пішов з посади глави правління ТАСкомбанку .

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X