Vodafone запустив нові тарифи

3 липня 2018, 09:07

Один з найбільших мобільних операторів Vodafone Україна запустив нові тарифи Vodafone SuperNet, які містять великий обсяг мобільного інтернету - від 4 ГБ.

Про це повідомляється на сайті мобільного оператора.

Також наголошується, що у лінійці Vodafone SuperNet три тарифи: Vodafone SuperNet Start вартістю 65 грн, Vodafone SuperNet Pro вартістю 85 грн і Vodafone SuperNet UNLIM вартістю 115 грн за 4 тижні. "Тарифи включають відповідно 4 ГБ/8ГБ/безліміт для мобільного інтернету, 65/100/150 хвилин для дзвінків на інші мережі, безлімітне спілкування в месенджерах і соціальних мережах, а також, в залежності від обраного тарифу безлімітний YouTube. Всі тарифи лінійки включають безлімітне спілкування всередині мережі та 30 хвилин для дзвінків за кордоном, в 62 країни світу", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Крім того, із запуском нових тарифів клієнтам Vodafone стали доступні своєрідні "абонементи" для безлімітного використання послуг: Online Pass, Video Pass, Insta Pass.


Vodafone Україна - другий за величиною оператор мобільного зв'язку в Україні. Мережа Vodafone обслуговує 20,9 млн абонентів в країні.

Vodafone Group - одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, працює в 26 країнах, має партнерські угоди з операторами 48 країн і надає послуги фіксованого широкосмугового доступу в інтернет на 19 ринках.


Нагадаємо, що на початку червня Vodafone запустив лінійки тарифів Vodafone Red (M, ХL, ХХL) і Vodafone Ultra (Ultra, Ultra VIP) вартістю від 100 до 1500 грн для контрактних абонентів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X