Vodafone запустив нові контрактні тарифи

4 червня 2018, 16:22

Один з найбільших мобільних операторів України Vodafone запустив лінійки тарифів Vodafone Red (M, ХL, ХХL) і Vodafone Ultra (Ultra, Ultra VIP) вартістю від 100 до 1500 грн для контрактних абонентів.

Про це повідомили в компанії, передає Інтерфакс-Україна.

Тарифи зберігають переваги контрактного підключення - можливість користуватися послугами в кредит і високий ступінь захисту рахунки.

Відео дня

Всі тарифи включають безлімітні дзвінки в мережі оператора, інтернет (від 7 ГБ + соцмережі до безліміту), дзвінки на українські номери (від 100 хв до безліміту), дзвінки на закордонні номери (від 1 грн/хв до 750 хв в тарифі), а також від 100 до 2500 СМС на місяць.

Інтернет в межах тарифу доступні для використання в 2G, 3G і 4G-мережі при наявності технічного доступу і покриття.

Нагадаємо, що в квітні Vodafone змінив вартість тарифів лінійки Vodafone Red Extra, збільшивши вартість пакета XS на 5 грн і скоротивши вартість пакетів S, М і L на 4,5-7%.


Vodafone Україна - другий за величиною оператор мобільного зв'язку в Україні. Мережа Vodafone обслуговує 20,9 млн абонентів в країні.

Vodafone Group - одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, працює в 26 країнах, має партнерські угоди з операторами 48 країн і надає послуги фіксованого широкосмугового доступу в інтернет на 19 ринках.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X