В Україні запустили електронний чек

3 вересня 2018, 16:18

Державна фіскальна служба (ДФС) запустила пілотний проект з впровадження електронного чека (e-Receipt).

Про це повідомили у прес-службі Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА).

Зазначається, що цей проект є складовою частиною пілотного проекту щодо застосування новітніх моделей для реєстрації розрахункових операцій та проекту Міністерства Фінансів України Податки це просто.

Відео дня

Для фіскалізації розрахунків передбачено технологічне рішення, яке не вимагає обов'язкового застосування традиційних реєстраторів і друку паперових чеків, і може бути встановлено на будь-який електронний пристрій. Сам фіскальний чек можна буде перевірити у відкритій частині електронного кабінету ДФС.

"Використання новітніх технологій з метою фіскалізації операцій замість традиційних касових апаратів вже давно застосовуються в ряді високорозвинених європейських держав. Таке рішення не тільки повністю відповідає духу часу, але і буде сприяти збереженню ресурсів підприємців на використання касових апаратів", - сказала менеджер Комітету побутової електротехніки Європейської бізнес Асоціації Вікторія Куликова.

Нагадаємо, Кабмін підвищив поріг річного обсягу розрахункових операцій з продажу товарів і послуг, які можна проводити без застосування реєстратора розрахункових операцій.

13 червня, Кабмін спростив обслуговування і ремонт реєстраторів розрахункових операцій (РРО) і почав експеримент з використання різних пристроїв в якості касових апаратів.

15 червня, глава ДФС розповів, чим впровадження електронного чека вигідно для бізнесу.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X