Голова ДФС розповів, чим впровадження електронного чеку вигідно для бізнесу

15 червня 2018, 19:21

Автоматично електронний чек буде трансформуватися у спеціальний реєстр, який буде доступний кожному, хто зареєстрований у кабінеті платника податків.

Про це заявив глава Державної фіскальної служби (ДФС) Мирослав Продан в ефірі Радіо НВ

"Пілотний проект - це як альтернатива, як паралельна можливість відпрацювати з реальним сектором економіки використання СОФТ на заміну касовим апаратам. Цей програмний продукт має коннект з електронним кабінетом платника податків. Перша реєстрація відбуватиметься завдяки використанню електронного підпису в електронному кабінеті платника", - сказав він, і додав, що будуть створені два дата-центри, які будуть один одного у випадку збоїв страхувати від втрати даних.

Відео дня

Крім того, він додав, що механізм реєстрації касових апаратів зараз досить затягнутий в часі - близько 5 днів, а пакет документів реєстратора розрахункових апаратів включає близько 5 додатків і заяву до нього.

За його словами, вартість касового апарату коливається від 4 до 20 тис. грн, а його обслуговування коштуватиме до 200 грн на місяць.

Раніше повідомлялося, що фахівці Державної фіскальної служби розробили модель портативного касового апарату.

Данилюк також повідомив про розроблені Мінфіном рішення, які дозволять перевести книги обліку розрахункових операцій в електронну форму. Також розробляється мобільний додаток, який міститиме частину функціоналу електронного кабінету платника податків.

Крім того, міністр повідомив про підготовку законопроекту, яким передбачено видача ідентифікаційного коду одночасно з паспортом.

Нагадаємо, Кабмін підвищив поріг річного обсягу розрахункових операцій з продажу товарів і послуг, які можна проводити без застосування реєстратора розрахункових операцій.

13 червня, Кабмін спростив обслуговування і ремонт реєстраторів розрахункових операцій (РРО) і почав експеримент з використання різних пристроїв в якості касових апаратів.

Показати ще новини
Радіо NV
X