В Uber підтвердили запуск нового сервісу в Україні

12 березня 2018, 16:24

Глава відділу логістики сервісу виклику таксі Uber Джейсон Дроег підтвердив плани створення нового сервісу доставки їжі UberEats в Україні.

Про це він повідомив в інтерв'ю виданню Financial Times.

Так, компанія у 2018 році планує запустити сервіс у 100 нових містах Європи, Близького Сходу і Африки, у тому числі і в Україні. Сервіс також відкриють в Ірландії, Єгипті, Кенії, Румунії та Чехії.

Відео дня

Однак Дроег відмовився розповісти, скільки компанія інвестує в цей проект.


UberEats - платформа для доставки їжі з місцевих ресторанів, яка діє з 2014 року. У додатку користувач отримує доступ до меню ресторанів, може вибрати їжу і оплатити замовлення. Для користувачів - це можливість замовляти їжу, для водіїв - заробляти на її доставці (не обов'язково на машині, це може бути мотоцикл, велосипед і т.д.). Сервіс зазвичай обіцяє доставку в межах півгодини.


Зазначимо, що в лютому Uber почав підготовку до відкриття в Україні нового сервісу. Зокрема, компанія почала пошуки головного менеджера для сервісу.

Нагадаємо, що про плани запустити UberEats у нашій країні генеральний менеджер Uber в Україні та СНД Олексій Стах розповідав ще в липні 2017 року. Однак з того часу Uber нічого не повідомляв про новий сервіс.


Uber - міжнародна технологічна компанія, яка розробляє мобільні сервіси за викликом автомобілів з персональним водієм (таксі). Компанія надає послуги більш ніж в 600 містах в 77 країнах. В Україні сервіс вперше запустився в Києві в 2016 році. Також Uber працює в Запоріжжі, Одесі, Львові, Дніпрі, Харкові та Вінниці.

Показати ще новини
Радіо NV
X