Uber почав підготовку до відкриття в Україні нового сервісу

5 лютого 2018, 13:17
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Сервіс виклику таксі Uber шукає співробітника на позицію general manager для свого сервісу доставки їжі UberEats в Україні.

Про це йдеться у відкритій вакансії на сайті компанії.

Це може означати, що Uber хоче запустити сервіс в Україні, зазначає ain.ua. З опублікованої вакансії починалися і новини про те, що сервіс в принципі запускається в нашій країні.

Відео дня

В описі вакансії йдеться, що основною відповідальністю стане "розвиток і масштабування платформи доставки їжі на одному з ринків, ключових для сервісу".

Український офіс Uber не підтвердив прямо запуск сервісу, але зазначив, що є такі плани: "Ми прагнемо розвивати наш бізнес в Україні і надавати нові послуги, такі як, наприклад, наш застосунок з доставки їжі, UberEats. Оскільки плани із запуску Eats в Києві поки ще не фіналізовані, ми зможемо надати додаткову інформацію в найближчі місяці".

Нагадаємо, що про плани запустити UberEats у нашій країні генеральний менеджер Uber в Україні та СНД Олексій Стах повідомляв ще в липні 2017 року. Проте відтоді Uber нічого не повідомляв про новий сервіс.


Uber - міжнародна технологічна компанія, яка розробляє мобільні сервіси за викликом автомобілів з персональним водієм (таксі). Компанія надає послуги більш ніж в 600 містах в 77 країнах. В Україні сервіс вперше запустився в Києві у 2016 році. Також Uber працює в Запоріжжі, Одесі, Львові, Дніпре, Харкові та Вінниці.

UberEats - це платформа для доставки їжі з місцевих ресторанів, запущена у 2014 році. У застосунку користувач отримує доступ до меню ресторанів, може вибрати їжу і оплатити замовлення. Для користувачів - це можливість замовляти їжу, для водіїв - заробити на її доставці (не обов'язково на машині, це може бути мотоцикл, велосипед тощо). Сервіс зазвичай обіцяє доставку в межах півгодини.


Нагадаємо, що 4 липня 2017 року Uber запустив в Києві новий сервіс таксі - Uber Black.

20 грудня минулого року Uber відкрив у Києві штаб-квартиру, яка обслуговує регіон Центральної та Східної Європи, а також запустив в Києві новий сервіс - uberVAN.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X