Uber оголосив про покупку свого конкурента з Дубая за $3,1 млрд

27 березня 2019, 15:57

Американська компанія Uber Technologies Inc. купує свого конкурента Careem Networks FZ (Дубай, ОАЕ) за $3,1 млрд. Про це Uber оголосила 26 березня.

Uber заплатить $1,4 млрд готівкою і $1,7 млрд облігаціями, які будуть конвертовані в акції компанії. Очікується, що операція буде закрита в першому кварталі 2020 року.

Uber придбає всі підрозділи Careem на Близькому Сході, зокрема в Єгипті, Йорданії, Пакистані, Саудівській Аравії та Об'єднаних Арабських Еміратах.

Відео дня

"Після закриття угоди Careem стане дочірньою компанією Uber, зберігши свій бренд. Співзасновник і генеральний директор Careem Мудассір Шейха керуватиме бізнесом Careem, який буде підпорядковуватися власній раді директорів, що складається з трьох представників Uber і двох представників Careem", - йдеться в повідомленні.

Глава Uber Дара Хосровшахі зазначив, що Careem є одним з найуспішніших стартапів на Близькому Сході.

Bloomberg повідомляв, що облігації Uber будуть конвертовані в акції компанії за ціною $55 за акцію. Газета Financial Times відзначала, що угода стане історичним моментом для технологічних компаній і індустрії венчурного капіталу на Близькому Сході, оскільки гучні історії успіху там зустрічаються рідко.

В рамках раунду фінансування в кінці 2016 року Careem була оцінена приблизно в $1 млрд. Компанія є одним з найдорожчих технологічних стартапів на Близькому Сході.

Як повідомлялося, Uber планує в квітні провести первинне розміщення акцій (IPO). За підсумками останнього раунду фінансування вартість Uber оцінювалася в $76 млрд. Компанія очікує вийти на рівень капіталізації приблизно в $120 млрд.

Показати ще новини
Радіо NV
X