Uber на цьому тижні купить свого конкурента з Дубая за $3,1 млрд

25 березня 2019, 11:12

Американська компанія Uber Technologies Inc. збирається на цьому тижні завершити операцію з купівлі свого конкурента Careem Networks FZ (Дубай, ОАЕ) за $3,1 млрд, повідомляє Bloomberg з посиланням на джерела.

Uber заплатить $1,4 млрд готівкою і $1,7 млрд і облігаціями, які будуть конвертовані в акції компанії за ціною $55 за акцію.

Акціонерів Careem, за якими стоять, зокрема, інвестиційна фірма саудівського принца Аль-Валіда ібн Талала і японська компанія Rakuten Inc., попросили погодитися з умовами угоди до вечора понеділка. Очікується, що про покупку оголосять у вівторок.

Відео дня

У Uber і Careem відмовилися від коментарів.

В рамках раунду фінансування в кінці 2016 року Careem була оцінена приблизно в $1 млрд. Компанія є одним з найдорожчих технологічних стартапів на Близькому Сході.

Угода стане історичним моментом для технологічних компаній і індустрії венчурного капіталу на Близькому Сході, оскільки гучні історії успіху там зустрічаються рідко, підкреслює Financial Times.

Як повідомлялося, Uber планує в квітні провести первинне розміщення акцій (IPO). За підсумками останнього раунду фінансування вартість Uber оцінювалася в $76 млрд. Компанія очікує вийти на рівень капіталізації приблизно в $120 млрд.

Раніше повідомлялося, що група інвесторів на чолі з японськими корпораціями SoftBank Group і Toyota Motor ведуть переговори про те, щоб інвестувати $1 млрд в підрозділ Uber, який займається розробкою безпілотних автомобілів. Інвестиція могла б підвищити вартість Uber.

Показати ще новини
Радіо НВ
X