У Смарт-Холдингу прокоментували дії ГПУ щодо Федіна

27 вересня 2017, 18:36
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Фінансово-промислова група Смарт-Холдинг вважає тиском з боку Генеральної прокуратури оголошення про підозру в підробці документів генеральному директору суднобудівного субхолдингу компанії Смарт-Холдинг об'єднання Smart Maritime Group (SMG, Херсон) Василю Федіну

Про це йдеться в повідомленні компанії.

У компанії заявили, що підставою для дій слідчих стало звернення в Генпрокуратуру депутата Верховної Ради від Блоку Петра Порошенка Андрія Вадатурського.

Відео дня

"Ми не виключаємо, що події, які розгортаються сьогодні навколо суднобудівних активів, насправді є реалізацією не тільки політичних завдань, а й бізнес-замовлення, спрямованого на усунення або поглинання сильного конкурента на суднобудівному ринку України, в тому числі з метою подальшого отримання монопольного доступу до оборонних бюджетів", - заявили в компанії.

"Ми неодноразово заявляли, що протягом останніх декількох років всі дії ГПУ щодо холдингу і його бізнес-напрямків носять явно тенденційний характер", - додали в Смарт-Холдингу.

Раніше повідомлялося, що Генпрокуратура повідомила про підозру керівництву Чорноморського суднобудівного заводу (ЧСЗ, Миколаїв), Херсонського суднобудівного заводу (ХСЗ) і посадовим особам Фонду державного майна (ФДМ) у підробці документів.


Суднобудівний бізнес Смарт холдингу об'єднує компанія Smart Maritime Group (SMG), контрольована Вадимом Новинським.

SMG управляє Чорноморським суднобудівним заводом і Херсонським суднобудівним заводом, Миколаївським машинобудівним заводом і термінальним комплексом Очаків.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X