Суд заарештував рахунки Трейд Коммодіті

24 жовтня 2017, 13:50
Солом'янський районний суд Києва заарештував 149,3 млн грн на рахунках компанії Трейд Коммодіті в банку Південний (Одеса)

Про це йдеться в матеріалах суду, передають Українські новини.

У лютому детективи Національного антикорупційного бюро (НАБУ) отримали доступ до руху по банківському рахунку компанії.

Відео дня

НАБУ встановило, що кошти від Міністерства оборони були, серед іншого, розподілені наступним чином: 562,7 млн грн були перераховані на рахунки в якості погашення заборгованості за кредитом; 215 млн грн витрачено на придбання валютних коштів з їх подальшим зарахуванням на рахунок компанії; 19,9 млн грн перераховано на рахунки компанії Тайгер груп плюс в якості повернення фінансової допомоги.

Крім того, 9,5 млн грн перераховано на рахунок Трейд Коммодіті в Апекс-Банку, а 1 млн грн - на рахунок благодійного фонду Добрі долоні з подальшим перерахуванням на рахунок Південно-Українського регіонального об'єднання іудейський громад в банку Південний.

Прокурор наполягав на арешті майна з метою забезпечення спеціальної кофіскаціі.

Суд частково задовольнив клопотання і заарештував 149,3 млн грн на рахунках в банку Південний, а також видаткові операції за цими рахунками.

Нагадаємо, що 11 жовтня НАБУ затримало заступника міністра оборони Павловського і ще 3 співробітників Міноборони за підозрою в розтраті 149 млн грн при закупівлі палива у фірми Трейд Коммодіті.

Раніше повідомлялося, що компанію Трейд Коммодіті запідозрили в причетності до корупційної схеми при закупівлі палива для Міністерства оборони , в результаті якої держава втратила понад 149 млн грн.

Пізніше в МВС заявили, що компанія Трейд Коммодіті використовувала обманні схеми для виграшу в тендері із закупівлі нафтопродуктів для Нацполіціі на 380 млн грн. Цю ж фірму раніше пов'язали з розкраданням коштів при закупівлі палива для Міноборони.

Показати ще новини
Радіо НВ
X