Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Суд заарештував рахунки Трейд Коммодіті

24 жовтня 2017, 13:50
736
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Суд заарештував 149,3 млн грн на банківських рахунках Трейд Коммодити

Солом'янський районний суд Києва заарештував 149,3 млн грн на рахунках компанії Трейд Коммодіті в банку Південний (Одеса)

Про це йдеться в матеріалах суду, передають Українські новини.

У лютому детективи Національного антикорупційного бюро (НАБУ) отримали доступ до руху по банківському рахунку компанії.

НАБУ встановило, що кошти від Міністерства оборони були, серед іншого, розподілені наступним чином: 562,7 млн грн були перераховані на рахунки в якості погашення заборгованості за кредитом; 215 млн грн витрачено на придбання валютних коштів з їх подальшим зарахуванням на рахунок компанії; 19,9 млн грн перераховано на рахунки компанії Тайгер груп плюс в якості повернення фінансової допомоги.

Крім того, 9,5 млн грн перераховано на рахунок Трейд Коммодіті в Апекс-Банку, а 1 млн грн - на рахунок благодійного фонду Добрі долоні з подальшим перерахуванням на рахунок Південно-Українського регіонального об'єднання іудейський громад в банку Південний.

Прокурор наполягав на арешті майна з метою забезпечення спеціальної кофіскаціі.

Суд частково задовольнив клопотання і заарештував 149,3 млн грн на рахунках в банку Південний, а також видаткові операції за цими рахунками.

Нагадаємо, що 11 жовтня НАБУ затримало заступника міністра оборони Павловського і ще 3 співробітників Міноборони за підозрою в розтраті 149 млн грн при закупівлі палива у фірми Трейд Коммодіті.

Раніше повідомлялося, що компанію Трейд Коммодіті запідозрили в причетності до корупційної схеми при закупівлі палива для Міністерства оборони , в результаті якої держава втратила понад 149 млн грн.

Пізніше в МВС заявили, що компанія Трейд Коммодіті використовувала обманні схеми для виграшу в тендері із закупівлі нафтопродуктів для Нацполіціі на 380 млн грн. Цю ж фірму раніше пов'язали з розкраданням коштів при закупівлі палива для Міноборони.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися