МВС: Скандальна Трейд Коммодіті намагалася виграти тендер Нацполіціі на 380 млн

12 жовтня 2017, 18:46
У МВС заявили, що компанія Трейд Коммодіті використовувала обманні схеми для виграшу в тендері із закупівлі нафтопродуктів для Нацполіціі на 380 мільйонів гривень. Цю ж фірму раніше пов'язали з розкраданням коштів при закупівлі палива для Міноборони

Як повідомив Facebook директор департаменту по комунікації МВС Артем Шевченко, у вересні 2017 року Нацполіція організувала закупівлю бензинів А-92, А-95 і дизельного палива. За результатами аукціону в електронній системі Prozorro найнижчу ціну запропонувала Трейд Коммодіті.

Відео дня

Як встановили правоохоронці, при цьому компанія використовувала обманну схему - під час електронного аукціону знизила ціну до неадекватного рівня, яку не могли собі дозволити встановити великі мережі. Після того, як закупівлю заблокували, Трейд Коммодіті намагалася оскаржити це рішення в Антимонопольному комітеті, однак їй відмовили.

Шевченко підкреслив, що компанія не була відомою і почала тільки з 2016 року отримувати великі замовлення на поставку палива, зокрема від державних підрядників.

Як повідомлялося, компанія Трейд Коммодіті, ймовірно, фігурує в корупційній схемі закупівлі палива для Міністерства оборони, в результаті якої держава втратила понад 149 мільйонів гривень.

Показати ще новини
Радіо NV
X