Нафта значно подешевшала за добу

15 березня 2016, 08:45
На міжнародних торгах барель нафти еталонної марки Brent став дешевше на $1,07 і коштує $39,22, передає Bloomberg

У понеділок, 14 березня, травневі ф'ючерси були на рівні $40,29 за барель.

Разом з тим знижується ціна і на WTI. Квітневі ф'ючерси на Нью-йоркській біржі опустилися до $36,93 за барель проти вчорашніх $38,21.

Відео дня

Нагадаємо, ОПЕК зупинила прогноз зростання попиту на нафту без змін. Попит на паливо в цьому році зросте на 1,25 мільйона барелів на добу і становитиме 94,23 мільйона барелів.

Зазначимо, 16 лютого Росія і країни ОПЕК все ж домовилися про заморожування рівня видобутку нафти на січневих показниках. Інвестиційні компанії та банки Goldman Sachs, Deutsche Bank і банк Barclays в один голос кажуть, що домовленості між РФ і ОПЕК про заморожування рівня видобутку не матиме значного впливу на нафтовий ринок.

У свою чергу, європейські аналітики суттєво знизили прогноз цін на нафту на 2016. За їхніми прогнозами, в 2016 році ціни на нафту в середньому становитимуть близько $40 за барель.

Експерти міжнародного енергетичного агентства також зробили прогноз коли нафта почне дорожчати і буде по $80. Ціни на нафту будуть на рівні $80 за барель на світовому ринку до 2020 року на тлі істотного уповільнення темпів зростання видобутку сировини.

Нагадаємо, Міжнародне енергетичне агентство (МЕА) очікує подальшого зниження вартості "чорного золота" і вважає, що нафтовий ринок в 2016 році залишиться перенасиченим.

У свою чергу один з найбільших інвестиційних банків світу Goldman Sachs не виключає того, що нафта впаде до $20 за барель.На думку глави, інвестбанку Джеффрі Каррі, таке падіння можливо, якщо баланс попиту і пропозиції так і не буде знайдений при більш високій ціні.

Показати ще новини
Радіо NV
X