Нафта на світових ринках стрімко подешевшала

31 жовтня 2016, 16:49
Нафта стрімко дешевшає в понеділок, 31 жовтня, оскільки зустріч нафтовидобувних країн на минулих вихідних завершився без конкретних домовленостей про зниження видобутку, передає Інтерфакс-Україна

Так, грудневі ф'ючерси на нафту марки Brent, торги якими завершуються в понеділок, на лондонській біржі ICE Futures до 17:17 подешевшали на $1,14 (2,29%) - до $48,57/барель. Січневий контракт, що торгується більш активно впав в ціні на $1,06 (2,09%) - до $49,62/барель.

Відео дня

Котирування ф'ючерсів на нафту WTI на грудень на торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) до зазначеного часу знизилися на $0,92 (1,89%) - до $47,78/барель.

Відзначається, що переговори представників країн ОПЕК з делегатами інших нафтовидобувних держав завершилися в суботу, причому сторонам не вдалося прийти до спільної згоди про скорочення видобутку, сказав міністр нафтової і газової промисловості Бразилії Марсіо Фелікс.

При цьому, своє небажання брати участь у зниженні видобутку раніше озвучили Ірак та Іран, причому ці дві країни також не згодні з оцінками, які повинні бути використані в якості відправної точки при розрахунку країнових квот.

Експерти ОПЕК проведуть наступну зустріч 25 листопада, за кілька днів до конференції організації, яка запланована на 30 листопада та на якій повинні бути встановлені квоти на видобуток для кожної з країн. Зустріч країн, що не входять в ОПЕК може пройти 26 листопада.

Показати ще новини
Радіо NV
X