Московський суд продовжив арешт Липецької фабрики Roshen

11 березня 2019, 16:01

Під арештом продовжують перебувати склад готової продукції, чотири цехи, будівля підсобного корпусу, а також сім земельних ділянок загальною площею понад 700 тис. кв. м

Басманний районний суд Москви продовжив термін арешту, накладеного на кондитерську корпорацію Roshen в Липецьку. За клопотанням слідчого термін забезпечувального арешту, накладеного на 12 об'єктів нерухомості, продовжено до 13 червня 2019 року, повідомили у компанії.

Відео дня

Міра суду дозволяє фабриці експлуатувати заарештоване майно, але забороняє продавати його або здавати в оренду. Під арештом продовжують перебувати склад готової продукції, чотири цехи, будівля підсобного корпусу, а також сім земельних ділянок загальною площею понад 700 тис. кв. метрів.

«За рішенням корпорації Roshen, з 1 квітня 2017 року на Липецькій фабриці було повністю зупинене виробництво. Також свою діяльність зупинив торговий дім та склад готової продукції. Потужності фабрики законсервовані. Українська продукція Roshen не імпортується на територію РФ починаючи з 2013 року»,- уточнили у корпорації.

14 січня 2015 року під час підсумкової прес-конференції президент України Петро Порошенко заявив про підписання договору, за яким він передав свою частку в кондитерській корпорації Roshen в незалежний "сліпий траст".

19 березня 2016 в російському Липецьку поліцейські і ОМОН заблокували кондитерську фабрику Roshen. Директор фабрики Костянтин Бакулін заявив, що блокування підприємства фактично є рейдерським захопленням.

З 15 вересня 2016 року кондитерські фабрики Roshen в Липецьку і селі Сенцово призупинили роботу через зниження збуту.

Закриття підприємства в Липецьку відбулося в січні 2017 року з економічних і політичних причин.

1 квітня 2017 року на фабриці було повністю зупинено все виробництво, технологічні лінії законсервовані. Процес консервації завершився в червні 2017 року.

28 квітня того ж року Roshen заявила про арешт майна своєї фабрики в російському Липецьку загальною вартістю 2 млрд рублів.

22 грудня 2018 року Басманний суд Москви продовжив арешт нерухомого майна і земельних ділянок кондитерської фабрики в Липецьку на три місяці.

Показати ще новини
Радіо NV
X