Roshen повністю законсервувала фабрику в Росії

19 червня 2017, 14:20
Корпорація Roshen (Рошен) завершила процес консервації Липецької кондитерської фабрики (Росія)

Про це Українським новинам повідомила прес-служба Roshen.

Так, за інформацією прес-служби, процес консервації фабрики повністю завершено. Крім того, діяльність торгового дому ТОВ Рошен також припинена.

Відео дня

Раніше компанія повідомляла, що масове звільнення співробітників почалося 24 квітня, тобто через 3 місяці після того, як всім працівникам було про це оголошено.

1 квітня на Липецькій фабриці було повністю зупинено все виробництво, технологічні лінії законсервовані, а в травні планувалося законсервувати системи холодо- і теплопостачання.

Останній етап консервації фабрики - блок очисних споруд, котелень і водозаборів - був запланований на червень.

Нагадаємо, корпорація Roshen заявляла, що Федеральна податкова служба Росії необгрунтовано намагається стягнути з торгового дому Рошен більш 150 млн рублів додаткових податків.

У січні корпорація Roshen з економічних і політичних причин закрила фабрику в російському Липецьку.

Крім того, Арбітражний суд Липецької області 20 червня розгляне позов АТ Липецька кондитерська фабрика Рошен "про визнання незаконним рішення Міжрайонною інспекції Федеральної податкової служби по Липецької області про виплату в бюджет понад 48 млн рублів".


До складу корпорації Roshen входять Кременчуцька, 2 Вінницькі, Київська кондфабрики, Маріупольська, яка знаходиться на стадії ліквідації, а також Клайпедська кондитерська фабрика UAB Roshen (Литва) і фабрика Bonbonetti Choco (Угорщина).

Президент Петро Порошенко є кінцевим бенефіціарним власником групи Roshen; в квітні 2016 року інвестиційна компанія ICU заявила про завершення передачі в траст компанії Rothschild Trust частки Порошенко в кондитерській корпорації Roshen.

Пізніше Порошенко заявив про те, що не впливає на свої активи в Roshen.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X