Кондитерська війна. У Росії подовжили арешт липецької фабрики Roshen

22 грудня 2018, 16:04

Басманний суд Москви вчергове подовжив арешт нерухомого майна та земельних ділянок кондитерської фабрики Рошен в російському Липецьку, повідомляє прес-служба корпорації Roshen 22 грудня. Арешт подовжено ще на три місяці.

Крім того, як зазначається в повідомленні, арбітражні суди різних інстанцій скасували забезпечувальні заходи, які протягом трьох років не дозволяли податковим органам Росії проводити будь-які дії з майном Липецької фабрики до судового розгляду по суті.

Відео дня

У Roshen переконані, що "швидкість і однаковість прийнятих рішень [...] викликають дуже великі сумніви в неупередженості та незалежності суддів". "Вважаємо, що дані судові акти засновані не на законі та прийняті під тиском", - заявляють у корпорації Roshen.

Тепер же податкові органи та судові пристави наклали арешт на майно фабрики і прийняли інші заборонні заходи. "Всі гроші, що знаходилися на рахунках, призначені для заробітної плати персоналу, що залишився, були зняті в рахунок сплати податків, пені та штрафів, донарахування яких кондитерська корпорація Roshen не визнає", - стверджують у корпораціі.

Українська кондитерська компанія також підкреслює, що "ніколи не визнавала і не визнає законність рішень, ухвалених податковою службою РФ, і пред'явлених слідством звинувачень". Roshen продовжить оскаржувати їх законність у російських і міжнародних інстанціях.

У січні 2017 року корпорація Roshen з економічних та політичних причин закрила фабрику в російському Липецьку.

1 квітня на фабриці було повністю зупинено всі виробництво, технологічні лінії законсервовані, а в травні планувалося законсервувати системи холодо- і теплопостачання.

28 квітня Roshen заявила про арешт майна Липецької кондитерської фабрики Roshen загальною вартістю 2 млрд рублів. А в червні корпорація Roshen завершила процес консервації Липецької кондитерської фабрики.

Редактор: Інна Семенова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X