Чек майже на $20 млрд. Microsoft оголосила про найбільшу угоду з часів придбання LinkedIn

13 квітня 2021, 09:49

Компанія Microsoft оголосила про угоду з Nuance, яка причетна до розробки Siri. Компанії будуть працювати над програмним забезпеченням в сфері охорони здоров’я.

Компанія Microsoft оголосила про угоду з компанією Nuance, яка є першопрохідцем в сфері розпізнавання мови. Про це йдеться в заяві компаній.

Повідомляється, що сума угоди становить $19,7 млрд готівкою, включаючи чистий борг Nuance. Сторони планують закрити операцію до кінця календарного року. Після закриття угода з Nuance стане найбільшою для Microsoft з часів придбання LinkedIn в 2016 році за $ 27 млрд.

Відео дня

Зазначається, що Nuance — провідний постачальник діалогового ШІ і хмарного клінічного аналізу для постачальників медичних послуг. Рішення Nuance наразі використовуються більш ніж 55% лікарів і 75% радіологів в США і в 77% лікарень США.

«За останні три роки Nuance оптимізувала свій портфель, зосередивши увагу на сегментах ШІ в охороні здоров’я і на підприємствах, де спостерігається зростання попиту на просунуті діалогові ШІ і рішення для навколишнього середовища», — зазначив СЕО Nuance Марк Бенджамін.

За підсумками 2020 року виручка Nuance в сфері Healthcare Cloud виросла на 37% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Як уточнює Bloomberg, компанія Microsoft хоче розробити програмне забезпечення, яке б позбавило лікарів потреби записувати слова пацієнтів і допомогло краще прогнозувати потреби пацієнтів.

До оголошення про угоду компанії вже два роки співпрацювали в напрямку ШІ програмного забезпечення, яке допомагає лікарям фіксувати обговорення пацієнтів і інтегрувати їх в електронні медичні записи, а також об'єднувати продукти компанії, що займається технологіями мови, в свій додаток чату Teams для прийому з телемедицини.

Раніше також повідомлялося, що Microsoft веде переговори про купівлю популярного чату для геймерів Discord за $10 млрд. Близько до Microsoft джерела говорили, що компанія намагається наростити активи, які забезпечать їй доступ до великих спільнот користувачів.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X