Microsoft оголосила про закриття угоди з придбання материнської компанії видавця популярних відеоігор Bethesda

9 березня 2021, 17:44

Microsoft закрила угоду з придбання видавця популярних відеоігор Bethesda. У вересні її оцінювали в $7,5 млрд, що робило угоду найбільшою в індустрії.

У вівторок, 9 березня, Microsoft оголосила про завершення операції з придбання ZeniMax Media - материнської компанії видавця популярних відеоігор Bethesda. Про це повідомляється в офіційному блозі Xbox.

Відео дня

Крім Bethesda частиною Xbox також стали розробники id Software, ZeniMax Online Studios, Arkane, MachineGames, Tango Gameworks, Alpha Dog і Roundhouse Studios.

У Microsoft запевнили, що після завершення угоди команда Bethesda продовжить працювати так, як вона робила завжди. Відзначається, що тепер деякі ігри Bethesda будуть ексклюзивами Xbox і ПК, а велика частина релізів будуть доступні в сервісі Game Pass.

Нагадаємо, що про плани Microsoft купити материнську компанію видавця популярних відеоігор Bethesda повідомлялося у вересні минулого року. Передбачувана сума угоди становила $7,5 млрд - це робило покупку ZeniMax Media найбільшою угодою в індустрії.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X