Причетна до створення Siri. Microsoft веде переговори про придбання Nuance за $16 млрд — CNBC

12 квітня 2021, 11:09

Microsoft веде переговори про купівлю компанії Nuance, технологія якої використовується в голосовому помічнику Apple — Siri. Ймовірна сума угоди — $16 млрд.

Компанія Microsoft веде переговори про купівлю розробника рішення для розпізнавання мови і текстів Nuance Communications приблизно за $ 16 млрд. Про це пише CNBC з посиланням на джерело, знайоме з переговорами.

Відео дня

За словами джерела видання, угоду вже підписано і оголосять про неї найближчим часом. Зазначається, що купівля Nuance за $ 16 млрд стане другим за величиною придбанням Microsoft після купівлі LinkedIn в 2016 році за $ 27 млрд.

Повідомляється, що Microsoft вперше звернулася до Nuance з пропозицією про угоду в грудні 2020 року і була готова заплатити близько $56 за акцію, тобто при капіталізації в $ 16 млрд.

Як пише видання, купівля Nuance дозволить Microsoft розширити можливості в сфері голосового ПО, а також може увійти в ту частину бізнесу компанії, яка обслуговує уряд і бізнес.

Компанія Nuance була заснована в 1992 році. Вона спеціалізується на технологіях штучного інтелекту і розпізнавання голосу. Її розробки застосовувалися, в тому числі і при створенні голосового помічника Siri для Apple. Станом на вересень 2020 року в штаті Nuance було 7100 працівників. За підсумками четвертого кварталу 2020 року компанія відзвітувала про чистий прибуток в розмірі $7 млн при виручці близько $ 346 млн у річному обчисленні.

Раніше також повідомлялося, що Microsoft веде переговори про придбання популярного чату для геймерів Discord за $10 млрд. Близько до Microsoft джерела говорили, що компанія намагається наростити активи, які забезпечать їй доступ до великих спільнот користувачів.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X