МХП звільнив головного агронома через фінансові махінації

27 березня 2019, 10:28

Холдинг Миронівський Хлібопродукт (МХП) бізнесмена Юрія Косюка звільнив головного агронома Олексія Сергієнка через фінансові махінації, йдеться в прес-релізі компанії.

"Олексій Сергієнко був викритий в неправомірних діях, які спричинили фінансові та репутаційні збитки компанії. Багато років, працюючи в компанії, Олексій Сергієнко мав авторитет висококваліфікованого фахівця і міг лобіювати інтереси контрагентів, застосовуючи для цього різні схеми і отримуючи від цього фінансову вигоду", - заявили в МХП.

Відео дня

Зазначається, що, як повідомила служба безпеки компанії, під час одного з тендерів збитки компанії в результаті його дій могли становити $116 тис. Перевірка на поліграфі підтвердила підозри в зловживанні службовим становищем. Сергієнко звільнений 26 березня.

У МХП підкреслили, що його дії завдали компанії репутаційних збитків на ринку, оскільки доступ компаній-постачальників до участі в тендерах штучно обмежувався.

Сам він відмовився від коментарів.


Як повідомлялося, чистий прибуток МХП в 2018 році склав $128 млн . У порівнянні з 2017 роком ($230 млн) він скоротився на 44%. Експорт курятини в 2018 році збільшився на 30%, а кількість країн-імпортерів - з 60 до понад 80.

Показати ще новини
Радіо NV
X