Нещасних звільнять. МХП почав стежити за емоціями співробітників

14 листопада 2018, 17:03

Агрохолдинг Миронівський хлібопродукт, найбільший виробник курятини в Україні, запровадив моніторинг емоцій співробітників для підвищення продуктивності праці компанії.

Про це повідомив глава правління компанії Юрій Косюк, передає агентство Інтерфакс-Україна.

"Ми моніторимо емоції. Всі знаходяться під камерами...За 70 пунктами відкалібровуємо емоції. Дивимося за щасливими і нещасними", - розповів він.

Відео дня

Косюк зазначив, що дослідження довели, що щасливі люди більш високопродуктивні.

За його словами, з нещасними щільно працюють психологи та співробітники HR, які намагаються виправити таку ситуацію, але в разі відсутності змін цих людей замінюють.

Косюк навів два приклади такого підходу. У першому камера протягом півроку показала, що співробітник на досить високій позиції товстішає, що, за словами Косюка, пов'язане з лінню.

У спілкуванні цей співробітник зізнався, що щастя для нього - "поїсти і все", а, значить, він демотивований і займає позицію, на якій інша людина може домогтися набагато більшого, вважає глава правління компанії.

Іншого співробітника, який займав свою позицію близько 6-7 років, перевели на іншу позицію, де він став "літати", а його колишні підлеглі, яких він міг "отруїти", також піднеслися духом, привів інший приклад Косюк.


Миронівський хлібопродукт (МХП) - найбільший виробник курятини в Україні. За оцінками самої компанії, вона займає 55% українського ринку курятини. Агрохолдинг також займається виробництвом зернових, соняшникової олії, продуктів м'ясопереробки. На українському ринку МХП представлений брендами Наша Ряба, Легко, Бащинский і ін. Земельний банк компанії до кінця 2017 року складав близько 370 тис. Га.

На європейський ринок МХП поставляє охолоджені напівтуші курей, які переробляються, в тому числі, на його підприємствах в Нідерландах і Словаччині.

Засновником і мажоритарним акціонером МХП є український бізнесмен Юрій Косюк, якому належить близько 65% акцій компанії. Решта 35% перебувають у вільному обігу на Лондонській фондовій біржі.

Чистий прибуток МХП в 2017 році зросла в 3,3 рази - до $230 млн в порівнянні з 2016 роком. Його виручка за минулий рік збільшилася на 13,4% - до майже $1,3 млрд.

Показати ще новини
Радіо НВ
X