Концерн Volkswagen оштрафували на €1 млрд

14 червня 2018, 09:27

У контексті дизельного скандалу прокуратура міста Брауншвейг в Нижній Саксонії (Німеччина) зобов'язала компанію Volkswagen AG (VW) виплатити €5 млн штрафу і €995 млн незаконно отриманого прибутку.

Про це йдеться в прес-релізі компанії.

Зазначається, що керівництво Volkswagen визнало провину і не буде подавати апеляцію.

У Volkswagen AG (VW) сподіваються, що виплата штрафу надасть позитивний ефект на розгляди в інших країнах Європи, які тривають з 2015 року і вже коштували компанії багатомільярдних штрафів.

Відео дня

Нагадаємо, що скандал вибухнув у вересні 2015 року. Причиною стало те, що американське Агентство з охорони навколишнього середовища (EPA) виявило, що концерн встановлював на своїх автомобілях з дизельними двигунами комп'ютерні програми, які під час перевірок занижували показники викиду шкідливих речовин.

Як з'ясувалося під час розслідування, компанія порушила правила моніторингу при тестуванні близько 10,7 млн ​​автомобілів, оснащених дизельними двигунами. Ці автомобілі були продані з встановленими на них незаконними програмами, занижує показники викидів шкідливих речовин під час тестування.

Раніше під час слідства глава інженерного підрозділу Volkswagen в Мічигані Олівер Шмідт був засуджений до 7 років тюремного ув'язнення.

Показати ще новини
Радіо NV
X