Колишнього топ-менеджера Volkswagen посадили на сім років за ґрати

7 грудня 2017, 12:15
Колишній топ-менеджер німецького автоконцерну Volkswagen AG у США Олівер Шмідт засуджений до тюремного ув'язнення строком на сім років

Про це пише The New York Time.

Видання зазначає, що Шмідту були пред'явлені звинувачення у введенні в оману владу і споживачів США і в інших порушеннях. У серпні Шмідт визнав себе винним, і заявив, що слідував наказам зверху.

Відео дня


48-річний Шмідт - громадянин ФРН, один з восьми обвинувачених у США в рамках дизельного скандалу Volkswagen. Кілька років очолював інженерний підрозділ Volkswagen у Мічигані, що забезпечував дотримання екологічних норм.


В окружному суді у Східному Мічигані шахрайство Volkswagen і її керівників назвали "вкрай серйозним і тривожним злочином проти економічної системи США".

Відзначимо, що після завершення терміну тюремного ув'язнення Шмідт буде добровільно депортований з США. Крім того, він повинен виплатити штраф у розмірі $400 тис.

Раніше юристи припускали, що максимальний термін тюремного ув'язнення, який погрожував Шмідту, становив 169 років.

Також слід зазначити, що у серпні інший інженер Volkswagen Джеймс Лян був засуджений до тюремного ув'язнення на 40 місяців, але подав апеляцію.

Нагадаємо, у вересні 2015 року навколо Volkswagen вибухнув скандал. Причиною стало те, що американське Агентство з охорони навколишнього середовища (EPA) виявило, що концерн встановлював на своїх автомобілях з дизельними двигунами комп'ютерні програми. Вони під час перевірок занижували показники викиду шкідливих речовин. Реальні ж вихлопи перевищували допустимі норми у 40 разів в окремих випадках.

У березні компанія Volkswagen визнала провину у заниженні показників викиду шкідливих речовин на 600 тис. автомобілів з дизельними двигунами у США.

Зазначимо, що по всьому світу аналогічне програмне забезпечення встановлено на 11 млн автомобілів.

Показати ще новини
Радіо НВ
X