Київстар ввів нові контрактні тарифи для 4G

19 квітня 2018, 11:37
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Найбільший український оператор мобільного зв'язку - компанія Київстар запустила нові 4G-тарифи для корпоративних і контрактних абонентів.

Про це йдеться у прес-релізі компанії.

За словами директора з маркетингу компанії Павла Данімана, нові тарифи передбачають безкоштовний доступ до нових послуг - Kyivstar Go TV, Киевстар Футбол и Microsoft Office 365.

Відео дня

Абоненти також отримають більше хвилин для дзвінків на всі напрямки. Крім того, безлімітний мобільний інтернет тепер доступний і в корпоративних тарифах.

Нові тарифи доступні для підключення від 95 грн на місяць для контрактних абонентів та від 125 грн для корпоративних.

Контрактні абоненти можуть підключити один з 6 тарифних планів: Київстар 4G, Київстар 4G Extra, Київстар 4G Ultra, Київстар 4G Premium, а також Київстар 4G Business та Київстар 4G Business VIP, які містять розширений пакет послуг.

Для корпоративних абонентів доступні такі тарифні плани: Київстар 4G 125, Київстар 4G 175, Київстар 4G 275, Київстар 4G Premium, а також Київстар 4G Business та Київстар 4G Business VIP.

Компанія також розробляє уніфіковані тарифні плани - Київстар 4G Business та Київстар 4G Business VIP.

Відзначимо, що Київстар останнім з "великої трійки" мобільних операторів запустив швидкісний мобільний інтернет за технологією 4G (LTE) в діапазоні 2600 МГц.


Київстар - найбільший український оператор мобільного зв'язку, який обслуговував на кінець червня 2017 року 26,1 млн абонентів. Його виручка за перше півріччя 2017 збільшилася на 10,8% порівняно з аналогічним періодом 2016 року - до 7,9 млрд грн.

Акціонер Київстару - група Veon Ltd. (раніше - VimpelCom ltd). Акції групи перебувають у вільному обігу на фондовій біржі NASDAQ.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X