Інтерпайп почне спільне виробництво зі світовим трубним гігантом

19 квітня 2018, 09:40
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Трубно-колісна компанія Інтерпайп бізнесмена Віктора Пінчука і французький виробник трубних продуктів Vallourec оголосили про спільне виробництво.

Про це повідомили в прес-службі компанії.

В основному компанії займуться виробництвом лінійних труб, труб загального призначення, а також продукції для машинобудування.

Відео дня

При цьому співпраця не пошириться на труби для видобутку нафти та газу.

Труби виробництва Інтерпайп проходитимуть обробку і контроль якості на фінішній лінії, яка буде побудована на базі Інтерпайп Ніко Тьюб і перебуватиме в управлінні Vallourec. Лінія буде створена в межах спільного підприємства компаній.

Початок виробництва заплановано на осінь 2018 року. На європейському ринку труби будуть реалізовуватися під брендом Vallourec.


Інтерпайп входить у десятку найбільших у світі виробників безшовних труб, є третім за величиною виробником суцільнокатаних залізничних коліс в світі. Кінцевим власником Interpipe Limited є український бізнесмен Віктор Пінчук і члени його сім'ї.


Нагадаємо, що в жовтні 2017 року Інтерпайп заявила про намір створити спільне підприємство з Vallourec.

У листопаді Антимонопольний орган Німеччини видав Інтерпайп і Vallourec дозвіл на створення спільного підприємства в Європі.


Компанія Vallourec (Франція) є одним з провідних світових виробників безшовних сталевих труб, призначених для видобутку нафти і газу, а також інших галузей промисловості.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X