Інтерпайпу Пінчука дозволили об'єднається зі світовим виробником труб

6 листопада 2017, 14:28
Антимонопольний орган Німеччини видав промисловій компанії Інтерпайп бізнесмена Віктора Пінчука та світовому лідеру у виробництві сталевих труб, французькій Vallourec дозвіл на створення спільного підприємства в Європі

Про це повідомляє UAprom.

Згідно з інформацією, сторони просили дати дозвіл на створення спільного підприємства і передачу істотних активів. Рішення було прийнято 26 жовтня і опубліковано 5 листопада.

Відео дня

Нагадаємо, у жовтні компанія Інтерпайп заявила про намір створити спільне підприємство з провідним виробником безшовних труб в Європі Vallourec.


Інтерпайп входить у десятку найбільших у світі виробників безшовних труб, є третім за величиною виробником суцільнокатаних залізничних коліс в світі. Кінцевим власником Interpipe Limited є український бізнесмен Віктор Пінчук і члени його сім'ї.


Компанія Vallourec (Франція) є одним з провідних світових виробників безшовних сталевих труб, призначених для видобутку нафти і газу, а також інших галузей промисловості. Оборот компанії за 2016 рік - 2,9 млрд, чистий прибуток - 219 млн.

Показати ще новини
Радіо НВ
X