Glovo отримав статус «єдинорога»

20 грудня 2019, 15:56

Статус «єдинорога» компанія отримала за підсумками раунду фінансування Е, де Glovo привернула 150 млн євро.

Сервіс кур'єрської доставки Glovo отримав статус "єдинорога" після завершення раунду фінансування Е, де компанія залучила 150 млн євро. Про це повідомляє прес-служба Glovo.

Відео дня

Стартап отримав оцінку більше $ 1 млрд завдяки інвестиціям компанії Mubadala.

"Нам було дуже приємно запросити Mubadala в якості інвестора і продовжити зміцнення наших позицій на ринку. Досягнення статусу« єдинорога »- це по-справжньому захоплююче і свідчить про здатність компанії і її рішучості у впровадженні інновацій та розширення можливостей в області швидкої доставки", - прокоментував співзасновник і CEO Glovo Оскар П'єр.

Таким чином, стартап з Барселони став другою компанією в Іспанії, яка оцінюється в більш ніж в $ 1 млрд.

У компанії нагадали про плани розширити глобальну технологічну команду, найнявши ще 300 фахівців на позиції технологічного та інженерного напрямку до середини 2020 року.

Також Glovo планує працювати над скороченням часу очікування замовлень і відкриттям «dark stores» (пунктів комплетаціі і видачі онлайн-замовлень) і «cook rooms» (власних кухонь).

У компанії відзначили, що за результатами останнього раунду інвестицій Glovo продовжує рух до прибутковості.

Нагадаємо, що недавно компанія Glovo придбала найбільшу польську платформу з доставки їжі.

Mubadala - це суверенна інвестиційна компанія, що управляє активами по всьому світу і забезпечує стабільний дохід для свого основного акціонера - уряду Абу-Дабі. Загальна вартість активів Mubadala становить 229 млрд доларів, що охоплюють п'ять континентів і різні галузі, включаючи аерокосмічну, ІКТ, металургійну та гірничодобувну промисловості, поновлювану електроенергетику, нафта і газ, нафтохімічну промисловість, охорона здоров'я, нерухомість, фармацевтичні та медичні технології, агробізнес.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X