Fitch "скасував" дефолт Нафтогазу

10 квітня 2018, 18:15

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підвищило довгостроковий рейтинг дефолту емітента Нафтогазу України до рівня В- з попереднього рівня ССС. При цьому рейтингу присвоєно "стабільний" прогноз.

Про це йдеться в прес-релізі Fitch у вівторок, 10 квітня.

Таким чином, аналітики агентства більше не вважають, що "можливий дефолт" Нафтогазу. Рейтинг оцінюється як "істотно недостатній рівень кредитоспроможності".

Відео дня

Підвищення рейтингів показує переоцінку індивідуальної кредитоспроможності компанії (standalone credit profile) в рамках оновлених критеріїв рейтингування держструктур (оприлюднені 7 лютого 2018 роки), сприятливе для Нафтогазу рішення Стокгольмського арбітражу, а також поліпшення фінансових показників компанії.

Раніше керівництво компанії повідомляло, що Нафтогаз планує вийти на ринок єврооблігацій в 2018 році і розраховує на позитивне сприйняття інвесторами.


НАК Нафтогаз України на 100% належить державі. У нього входять оператор української ГТС і підземних сховищ газу (ПСГ) компанія Укртрансгаз, найбільша газовидобувна компанія Укргазвидобування.

Консолідований прибуток Нафтогазу в січні-вересні 2017 року збільшилася на 15% - до 27,1 млрд грн (трохи більше $1 млрд за поточним курсом). Чистий дохід компанії зріс на 36,7% - до 130,6 млрд грн (майже $5 млрд).

Показати ще новини
Радіо NV
X