ДТЕК різко збільшив виробництво електроенергії

27 листопада 2017, 11:51
У жовтні 2017 року теплоелектростанції (ТЕС) енергохолдингу ДТЕК збільшили виробництво електроенергії на 19,5% більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року

Про це повідомила прес-служба компанії, передають Українські Новини.

Так, найбільше зростання виробництва у вересні спостерігалося на теплоелектростанціях, які працюють на газовій марці вугілля.

Відео дня

ТЕС ДТЕК виробили 2,5 млрд кВт-год електроенергії, що на 25% більше за показник жовтня 2016 року.

Антрацитові ТЕС у жовтні виробили 726 млн кВт-год електроенергії, що вдвічі більше вересня і лише на 18% менше в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року.

"З початку листопада запаси палива зросли на 176 тис. т, що дозволяє забезпечити наші станції резервом для стабільної роботи в осінньо-зимовий період. Електроенергія буде стабільно надходити в будинки українців" , - зазначив директор з генерації електроенергії ДТЕК Сергій Куриленко.

Нагадаємо, що у 2016 році енергохолдинг ДТЕК збільшив виробництво електроенергії на 4,7%, або на 1,8 млрд кВт/год у порівнянні з 2015 роком.

Крім цього, у вересні 2017 року теплоелектростанції ДТЕК виробили 89% електроенергії з українського вугілля газових марок і 11% - з імпортної антрациту.

Додамо, що у жовтні компанії дозволили поставки електроенергії за нерегульованим тарифом.


ДТЕК Енерго - операційна компанія, що відповідає за видобуток вугілля, генерації і дистрибуцію електроенергії в структурі холдингу ДТЕК.

ДТЕК створений у 2005 році для управління енергетичними активами групи Систем Кепітал Менеджмент (СКМ, Донецьк) Ріната Ахметова. Корпорації делеговані функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюжок з видобутку і збагачення вугілля, виробництва та реалізації електроенергії.

Показати ще новини
Радіо NV
X