ДТЕК дозволили поставки електроенергії за нерегульованим тарифом

25 жовтня 2017, 12:42
Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), видала компанії ДТЕК Трейдинг ліцензію на постачання електроенергії за нерегульованим тарифом у всіх регіонах України

Про це повідомила прес-служба ДТЕК.

"Таким чином, група ДТЕК розпочала підготовку до роботи в умовах відкритого ринку електроенергії, повноцінне впровадження якого очікується у 2019 році", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Також наголошується, що ДТЕК Трейдинг вже веде переговори з низкою великих клієнтів на постачання електроенергії за нерегульованим тарифом.

"Згідно з нашими оцінками, близько 10% промислових споживачів в Україні вже зараз зацікавлені в купівлі електроенергії в незалежних постачальників. При переході на прямі поставки вони зможуть знизити ціну купованої електроенергії в середньому на 7%. Це суттєва економія для великих споживачів", - зазначив директор із комерційної діяльності ДТЕК Енерго Віталій Бутенко.


ДТЕК створений 2005 року для управління енергетичними активами групи Систем Кепітал Менеджмент (СКМ) Ріната Ахметова. Корпорації делеговані функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюжок з видобутку і збагачення вугілля, виробництва та реалізації електроенергії.


Нагадаємо, що закон Про ринок електричної енергії набув чинності 11 червня.

Закон передбачає впровадження нової моделі ринку, що включає ряд сегментів: ринок двосторонніх договорів, ринок "на добу вперед", внутрішньодобовий ринок, балансуючий ринок і ринок допоміжних послуг. При реалізації закону передбачається дворічний перехідний період.

Документ запроваджує норми Третього енергетичного пакета ЄС, в тому числі в питанні поділу компаній за напрямками розподілу і передачі електроенергії.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X