Компанія Ахметова збільшила виробництво електроенергії на газовому вугіллі

17 жовтня 2017, 12:30
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Теплоелектростанції (ТЕС) ДТЕК у вересні виготовили 89% електроенергії з українського вугілля газових марок і 11% - з імпортної антрациту

Про це повідомили в прес-службі компанії.

Зокрема, працюючі на марці Г ТЕС в минулому місяці збільшили відпуск електроенергії на третину в порівнянні з вереснем 2016 року - до 2,7 млрд кВт-год, тоді як антрацитові ТЕС ДТЕК знизили в 2,7 рази - до 0,35 млрд кВт-год.

Відео дня

У компанії заявили, що збільшення виробництва обумовлено реалізацією компанією програми по зниженню залежності України в імпортному антрациті.

Крім того, в ДТЕК нагадали, що в зв'язку з дефіцитом антрацитового вугілля компанія за дев'ять місяців наростила видобуток вугілля марки Г в Україні на 10,5% - до 16,9 млн тонн.

Нагадаємо, що в рамках укладеного контракту ДТЕК уже імпортував в Україну 225 тис. тонн антрациту з ПАР. Перше судно з 75 тис. тонн антрациту для теплоелектростанцій ДТЕК прибуло в Україну 25 травня, друге - 23 липня.

14 серпня в Україні прибув третій балкер з антрацитом з ПАР для Придніпровської та Криворізької ТЕС ДТЕК Енерго.


ДТЕК створений у 2005 році для управління енергетичними активами групи Систем Кепітал Менеджмент (СКМ). 100% акцій СКМ належить бізнесменові Рінату Ахметову. Корпорації делеговані функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюжок з видобутку і збагачення вугілля, виробництва та реалізації електроенергії.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X