Справі про монополізм ДТЕК призначили нову дату розгляду

20 листопада 2018, 12:59

Антимонопольний комітет України (АМКУ) переніс на 18 грудня розгляд справи про можливий монополізм компаній холдингу ДТЕК на ринку генерації електроенергії.

Про це повідомили в прес-службі комітету, передає Інтерфакс-Україна.

"Розгляд справи триває, наступне засідання по ньому призначене на 18 грудня", - повідомили в АМКУ.

Відео дня

Таке рішення пов'язане з необхідністю вивчення нових матеріалів. Справу порушено за ознаками порушення ДТЕК Дніпроенерго, ДТЕК Західенерго і ДТЕК Східенерго законодавства про захист економічної конкуренції.

Відзначимо, що спочатку справу повинні були розглянути 6 листопада, проте АМКУ переніс її на два тижні.

Нове засідання було вже відкритим. Глава АМКУ Юрій Терентьєв попередив, що комітет наполягає на участі позивачів в процесі, але в разі їх неявки питання може бути розглянуто і без них.

АМКУ ще в 2015 році почав розгляд з питання про монопольне становище ДТЕК на ринку електроенергії. За словами Терентьєва, комітет не розглядає теплову генерацію як окремий ринок, однак це не перешкоджає відкриттю справи.

У свою чергу в прес-службі ДТЕК заявили, що холдинг не є монополістом і сподівається на об'єктивне і прозоре розслідування ситуації на ринку електроенергії.


ДТЕК створений у 2005 році для управління енергетичними активами групи Систем Кепітал Менеджмент (СКМ, Донецьк) Ріната Ахметова. Холдингу делеговані функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюжок з видобутку і збагачення вугілля, виробництва та реалізації електроенергії.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X