АМКУ відклав справу про монополізм ДТЕК

6 листопада 2018, 13:24

Антимонопольний комітет України (АМКУ) відклав на два тижні розгляд справи про можливий монополізм компаній холдингу ДТЕК на ринку генерації електроенергії.

Справу порушено за ознаками порушення ДТЕК Дніпроенерго, ДТЕК Західенерго і ДТЕК Східенерго законодавства про захист економічної конкуренції.

"Розгляд справи ДТЕК перенесено. Причина: неявка позивачів, НКРЕКП і Укренерго. Нова дата засідання: 20 листопада. Час: 10:00", - написала перший заступник - державний уповноважений АМКУ Марія Нижник на своїй сторінці в Facebook.

Відео дня

Засідання спочатку мало бути в закритому режимі. Однак "з огляду на суспільну значущість справи", на 20 серпня розгляд вирішили зробити відкритим, з умовою забезпечення збереження конфіденційної та службової інформації".

АМКУ в 2015 році почав розгляд з питання про монопольне становище енергохолдингу "ДТЕК" на ринку електроенергії. За словами глави відомства Юрія Терентьєва, комітет не розглядає теплову генерацію як окремий ринок, однак це не перешкоджає відкриттю справи.

У свою чергу в прес службі ДТЕК заявили, що холдинг не є монополістом і сподівається на об'єктивне і прозоре розслідування ситуації на ринку електроенергії.


ДТЕК створено у 2005 році для управління енергетичними активами групи Систем Кепітал Менеджмент (СКМ, Донецьк) Ріната Ахметова. Холдингу делеговані функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюжок з видобутку і збагачення вугілля, виробництва та реалізації електроенергії.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X