Антимонопольний комітет оштрафував lifecell

18 вересня 2017, 11:18
Антимонопольний комітет України (АМКУ) оштрафував мобільного оператора lifecell на 19,5 млн грн за порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції

Про це повідомив глава АМКУ Юрій Терентьєв в Facebook.

Глава АМКУ заявив, що оператор в рекламі повідомляв про посекундну тарифікацію, при цьому знімав вартість цілої хвилини за першу секунду кожної чергової хвилини.

Відео дня

Зазначається, що згідно з правилами надання телекомунікаційних послуг, затверджених постановою Кабінету Міністрів України №295 від 11.04.2012 року, тарифікувати можна тільки повні одиниці (секунди, кілобайти).

Нагадаємо, в липні 2016 року АМКУ повідомляв, що частка компанії Київстар на ринку послуг зі здійснення абонентами своєї мережі вихідних дзвінків на номери абонентів фіксованого зв'язку України перевищує 35% і компанія не змогла довести, що відчуває на цьому ринку значної конкуренції.

АМКУ також відзначав, що тарифи на відповідну послугу у інших компаній-операторів значно нижче, ніж тарифи Київстару в 1,5-1,75 грн за хвилину.

У вересні 2016 року Київстар у відповідь на рекомендації АМКУ запропонував клієнтам три нових пакета, які передбачають 30, 10 і 5 хвилин дзвінків на міські номери.

Пізніше АМКУ ухвалив, що встановлені Київстаром ціни на вихідні дзвінки на номери абонентів фіксованого зв'язку на рівні 1,50 грн/хв, 1,60 грн/хв і 1,75 грн/хв не завдали значної шкоди окремим особам чи суспільству, і закрив дану справа без накладення штрафу.

Показати ще новини
Радіо NV
X