Vodafone і lifecell судяться з Ахметовим

3 серпня 2017, 08:25
Мобільний оператор Vodafone подав до суду на Укртелеком про стягнення 3,57 млн грн через зниження їм ставки зворотного інтерконекту. Крім того, подібний спір в Укртелекому є і з оператором lifecell

Так, Господарський суд Києва призначив розгляд справи на 10 серпня, пише liga.net .

Як пояснив директор з корпоративних комунікацій Укртелекому Михайло Шуранов, ця суперечка з питання внутрішнього інтерконекту ліній 0-800.

Відео дня

"Даний позов пов'язаний з первісним позовом за розмірами ставок, і ми сподіваємося, що буде розглядатися судом з урахуванням попереднього рішення у справі за ставками", - зазначив він.

За словами Шуранова, схожий спір є в компанії і з мобільним оператором lifecell.

"Мова йде про зворотній інтерконект при дзвінках абонентів lifecell на лінії 0-800, які надає Укртелеком своїм клієнтам. Ми вважаємо, що ставка такого інтерконекту повинна становити також 15 копійок, а не більше. Оскільки це просто інтерконект. Ми хотіли врегулювати це питання в досудовому порядку через НКРЗІ. Але lifecell звернувся до суду, заблокувавши таким чином можливість регулятора виконати свою роль ", - зазначив він.

Шуранов підкреслив, що з Київстаром в Укртелекому досягнута згода про поетапне зниження ставки зворотнього інтерконекту.

Vodafone поки не надав коментар.

Нагадаємо, у 2011 році, коли президентом був Віктор Янукович, Укртелеком викупив єдиний учасник торгів - ТОВ ЕСУ, яким володіла австрійська компанія EPIC. Новий власник найбільшого фіксованого оператора заплатив за 92,79% акцій номінальну ціну, 10,575 млрд грн. СКМ Ріната Ахметова придбала ЕСУ через два роки після тендера. Народний депутат Сергій Лещенко провів розслідування і встановив, що до приватизації Укртелекому мали відношення Дмитро Фірташ і Сергій Льовочкін.

Показати ще новини
Радіо NV
X