АМКУ закрив справу проти Київстару про завищення тарифів

12 червня 2017, 13:31
Антимонопольний комітет України (АМКУ) ухвалив, що встановлені оператором мобільного зв'язку Київстар ціни на вихідні дзвінки на номери абонентів фіксованого зв'язку на рівні 1,50 грн /хв, 1,60 грн /хв і 1,75 грн /хв не завдали значної шкоди окремим особам або суспільству, і закрив цю справу без накладення штрафу

"Дії Київстар у вигляді встановлення ціни на послугу зі здійснення абонентами власної мережі вихідних дзвінків на номери абонентів фіксованого зв'язку України в розмірах 1,50 грн /хв, 1,60 грн /хв. І 1,75 грн /хв не заподіяли значної шкоди окремим особам або суспільству за період їх існування в зв'язку з можливістю для абонентів замовити послуги "30 хвилин на міські номери", "10 хвилин на міські номери" і "5 хвилин на міські номери", - цитує Інтерфакс-Україна повідомлення відомства.

Відео дня

Згідно з ним, вартість хвилини на номери абонентів фіксованого зв'язку в цих трьох пакетах становить відповідно 0,33 грн /хв, 0,50 грн /хв і 0,60 грн /хв.

Нагадаємо, в липні 2016 року АМКУ повідомляв, що частка компанії Київстар на ринку послуг зі здійснення абонентами своєї мережі вихідних дзвінків на номери абонентів фіксованого зв'язку України перевищує 35% і компанія не змогла довести, що відчуває на цьому ринку значної конкуренції.

АМКУ також відзначав, що тарифи на відповідну послугу у інших компаній-операторів значно нижче, ніж тарифи Київстару в 1,5-1,75 грн за хвилину.

У вересні 2016 року Київстар у відповідь на рекомендації АМКУ запропонував клієнтам три нових пакета, які передбачають 30, 10 і 5 хвилин дзвінків на міські номери.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X