АМКУ оштрафував кондитерську компанію за імітацію упаковки Roshen

22 червня 2018, 14:12

Антимонопольний комітет (АМКУ) оштрафував компанію Київський БКК на 326,1 тис. грн за використання упаковки, схожої за оформленням на упаковку дочірнього підприємства Кондитерська корпорація Рошен.

Про це повідомили у прес-службі АМКУ.

Так, компанія оштрафована за порушення закону Про захист від недобросовісної конкуренції. У повідомленні не уточнюється, про яку саме упаковку йде мова.

Відео дня


Київський БКК - український виробник тортів та тістечок.В асортименті БКК понад 90 позицій тортів і тістечок, у тому числі торти Київський дарунок, Грильяжний глазурований, Празький з вишнею, Хрещатий яр, Київські каштани, тістечка Заварні з кремом, Бісквітно-кремові і Трюфельні. Щомісяця БКК виробляє 350 тонн кондитерських виробів.


Нагадаємо, що раніше АМКУ оштрафував компанію Київхліб на 219 тис. грн за використання оформлення для торта Казковий ключик, яке, на думку відомства, схоже на оформлення упаковки торта Золотий ключик виробництва дочірнього підприємства Кондитерська корпорація Рошен.

Крім того, суд також заборонив Київхлібу виробляти торти Золотий ключик в упаковці, яка повністю або частково копіює упаковку "рошенівських" тортів.

Пізніше Рошен звернувся до Господарського суду Києва з позовом про порушення гіпермаркетом Ашан Україна, а також виробником Белларія права інтелектуальної власності під час випуску продукції під торговою маркою Київський торт. Суд постановив знищити і ці упаковки.

У корпорації також заявили, що право на маркування тортів знаком Київський торт на території України належить виключно корпорації.


До складу корпорації Roshen входять Кременчуцька, 2 Вінницькі, Київська кондфабрики, Маріупольська, яка перебувають на стадії ліквідації, а також Клайпедська кондитерська фабрика UAB Roshen (Литва) і фабрика Bonbonetti Choco (Угорщина).

Президент Петро Порошенко є кінцевим бенефіціарним власником групи Roshen; у квітні 2016 року інвестиційна компанія ICU заявила про завершення передачі в траст компанії Rothschild Trust частки Порошенко в кондитерській корпорації Roshen. Пізніше Порошенко заявив про те, що не впливає на свої активи в Roshen.

Показати ще новини
Радіо NV
X