Суд заборонив Київхлібу імітацію упаковки Roshen

16 січня 2018, 18:39

Господарський суд Києва заборонив Київхлібу виробляти торти в упаковці, яка повністю або частково копіює упаковку торта Золотий ключик корпорації Roshen.

Про це йдеться у рішенні суду від 26 грудня 2017 року, передає liga.net.

Крім того, суд заборонив Київхлібу подавати до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України для офіційної публікації заяви про надання будь-якій особі дозволу на використання знака для товарів і послуг за свідоцтвом України № 228350 і відмовлятися від свідоцтва.

Відео дня


Компанія Київхліб створена у 1996 році. В неї входять дев'ять виробничих майданчиків компанії, які знаходяться у Києві та Київській області. На виробничих потужностях випускається 550 тонн хлібобулочних і 10 тонн кондитерських виробів на добу.

2016 рік компанія Київхліб, згідно з міжнародними стандартами фінансової звітності, закінчила з чистим прибутком 19,5 млн грн, збільшивши чистий дохід на 41,5%.


Нагадаємо, 6 грудня Антимонопольний комітет України (АМКУ) оштрафував компанію Київхліб на 219 тис. грн за використання схожого на упаковку кондитерської корпорації Roshen оформлення для торта Казковий ключик.

Показати ще новини
Радіо НВ
X