ДТЕК Ахметова закрив операцію з купівлі двох обленерго

16 травня 2019, 20:38

ДТЕК заявила про намір купити в 2019 році ще п'ять обленерго

Компанія ДТЕК бізнесмена Ріната Ахметова завершила операцію з придбання Одесаобленерго і Київобленерго у російської групи VS Energy, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Компанія Одесаобленерго повідомила, що пакет акцій у власності ДТЕК Нафтогаз 10 травня зріс з 16,77% до 68,23% статутного капіталу. Максимальна ціна, по якій ДТЕК купував акції за останні 12 місяців, склала 3,13 грн за штуку. Загальна кількість акцій Одесаобленерго - 608,495 млн штук.

Відео дня

У Київобленерго ДТЕК тепер володіє 93,99% акцій.

У компанії вважають, що концентрація нових активів компанією ДТЕК не обмежує клієнтів у ринковій можливості самим вибирати, у кого їм купувати електроенергію. "Сьогодні ринок постачання електроенергії клієнтам повністю конкурентний, і ДТЕК підтримує розвиток цієї конкуренції", - відзначили у ДТЕК.

ДТЕК заявила про намір купити в 2019 році ще п'ять обленерго, які держава планує виставити на приватизацію. У списку приватизації - Тернопільобленерго, Запоріжжяобленерго, Харківобленерго, Хмельницькобленерго.

Як повідомлялося, Антимонопольний комітет дозволив Ахметову придбати два обленерго, але висунув ряд умов.

Також повідомлялося, що двох держуповноважених АМКУ можуть звільнити через незалежну позицію щодо концентрації енергоактивів компаніями Ахметова, - про це заявив радник новообраного президента України Володимира Зеленського з питань енергетики Андрій Герус.

Показати ще новини
Радіо НВ
X