Двох держуповноважених АМКУ можуть звільнити через незалежну позицію - Герус

13 травня 2019, 12:53

Президент Петро Порошенко планує видати укази про звільнення держуповноважених Антимонопольного комітету України Світлани Панаіотіді і Агії Загребельської.

Про це написав 12 травня в Facebook радник новообраного президента України Володимира Зеленського з питань енергетики Андрій Герус.

За його інформацією, одній з них вже було пред'явлено вимогу написати заяву про звільнення за власним бажанням.

Відео дня

"Це єдині двоє державних уповноважених із АМКУ, які відмовилися визнавати немонополістом компанію ДТЕК Ріната Ахметова. Також вони єдині, хто проголосували проти дозволу на покупку цією компанією ще двох обленерго. Ці ж двоє держуповноважених займали принципову позицію і по деяких інших питаннях. Розрахунок простий - вичистити із Антимонопольного людей, які займають незалежну та принципову позицію", - зазначив він.

Загребельська в коментарі НВ Бізнес сказала, що заяву про звільнення за власним бажанням не писала.

"Такі чутки ходять, але точної інформації немає", - підкреслила вона.

Нагадаємо, в лютому Економічна правда повідомляла, що Панаіотіді можуть звільнити через відмову підтримати закриття справи про зловживання холдингом ДТЕК Ріната Ахметова становищем на ринку. Комітет тоді знайшов окремі ознаки монопольного становища ДТЕК, але встановив, що холдинг ним не зловживає.

Показати ще новини
Радіо НВ
X