Великий криптопад. Біткоїн обвалився нижче $9500

17 січня 2018, 17:54

Перша і найпопулярніша у світі криптовалюта – Bitcoin (біткоїн) – продовжила своє різке падіння. Не відстають й інші цифрові валюти, вартість яких також котиться донизу.

17 січня у 17:45 за київським часом середньозважена вартість біткоїну опустилася до $9402 за монету. Всього за добу криптовалюта здешевшала на 22%.

Дані coinmarketcap/Bitcoin

Дані coinmarketcap/Bitcoin

Дані coinmarketcap/Bitcoin Фото:

Ще більш серйозний удар отримали інші криптовалюти з ТОП-5 за капіталізацією. Так, вартість Ethereum за добу впала майже на 30%, Ripple – на 35%, Bitcoin Cash – майже на 32%, а Cardano – на 32,3.

Відео дня

Дані coinmarketcap

Крім того, згідно з біржовими даними coinmarketcap, загальна ринкова вартість криптовалют у світі опустилася до значень початку грудня минулого року – $414 млрд, а загальна вартість біткоїну вперше з кінця листопада 2017-го впала до $158 млрд.

Такий різкий обвал крипторинку стався на тлі негативних новин з Китаю. Згідно з даними ЗМІ, влада країни має намір заблокувати доступ до місцевих та іноземних платформ для централізованого трейдингу, тобто до онлайн-платформ і мобільних додатків, що пропонують послуги обміну криптовалют.

Також ринок продовжує відігравати повідомлення з іншого великого азіатського ринку криптовалют – Південної Кореї. Уряд цієї країни заявив, що буде боротися з анонімним криптотрейдінгом і притягати до відповідальності за маніпулювання ринком, відмивання грошей і шахрайські транзакції.

Показати ще новини
Радіо НВ
X