Мінсоцполітики анонсувало зміни в системі виплати субсидій

27 березня 2019, 09:31

Кабінет Міністрів має намір внести зміни в систему призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг (ЖКП), повідомив 26 березня на брифінгу в Києві міністр соціальної політики України Андрій Рева, пише Інтерфакс-Україна.

Зміни передбачають, що в разі, якщо субсидіант допускав прострочення з оплати комунальних послуг при отриманні монетизованої субсидії, то на наступний період субсидія призначатиметься знову в безготівковій формі. Рева підкреслив, що зараз субсидія не призначається, якщо у домогосподарства є місячне прострочення з оплати комунальних послуг.

Відео дня

"Думаю, ми внесемо зміни, і той, хто допускав прострочення з виплатами, маючи на руках гроші, які їм виплатили, будуть протягом наступного року отримувати субсидію вже в безготівковій формі", - зазначив він.

Якщо після закінчення цього періоду виплати нормалізуються, субсидіант знову зможе почати отримувати виплати в грошовій формі, додав міністр.

Крім цього, планується передбачити, що якщо несплата буде пов'язана з донарахуваннями в платіжках за газ в зв'язку з рішенням суду, такі прострочення не враховуватимуться при призначенні субсидії.

Нагадаємо, 27 грудня 2018 року Кабінет міністрів України затвердив механізм монетизації субсидій для кінцевого споживача. Виплата субсидій готівкою почалася з 1 березня 2019 року.

У березні субсидії грошима отримали 3,5 млн українських сімей, а в квітні їх кількість збільшиться до 3,7 млн.

Показати ще новини
Радіо NV
X