В Білорусь надійшла чиста російська нафта

2 травня 2019, 16:07

О 12.40 2 травня по нафтопроводу Дружба на кордон Білорусі надійшла чиста нафта з РФ, повідомляє прес-служба концерну Белнефтехим.

"Проведено витіснення забрудненої органічними хлоридами нафти з російської ділянки нафтопроводу Дружба в резервуари лінійної виробничо-диспетчерської станції (ЛВДС) Унеча. Після проведення стандартних технологічних операцій і відбору проб з партії нафти, яка прибула, в присутності представників ПАТ Транснефть і ВАТ Гомельтранснафта Дружба о 14.28 транспортування нафти продовжилася в сторону ЛВДС Мозир", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Нагадаємо, Белнефтехим повідомив про постачання забрудненої нафти з РФ ввечері 19 квітня. За даними концерну, вміст хлорорганічних сполук в нафті Urals, що надходила по нафтопроводу Гомельтранснафта Дружба,  перевищував "в десятки разів граничні значення за стандартом". У зв'язку з цим обидва білоруських НПЗ - ВАТ Мозирський НПЗ і ВАТ Нафтан - майже на 50% скоротили обсяги нафтопереробки. Прокачування якісної нафти від російської ЛВДС Унеча в сторону білорусько-російського кордону і ЛВДС Мозир почалася 29 квітня. 

Показати ще новини
Радіо НВ
X