У Мінфіні заявили, що конкурс на посаду глави Державної податкової служби також можуть заблокувати

22 квітня 2019, 12:42

Окружний адміністративний суд Києва може призупинити конкурс на заміщення посади голови податкової служби, повідомили Інтерфакс-Україна в Мінфіні.

"Минулого тижня Окружний адмінсуд Києва зупинив конкурс на посаду глави Державної митної служби. Також нам відомо, що в Окружний адмінсуд Києва вже подані заяви про забезпечення позову щодо зупинення іншого конкурсу - на посаду голови Державної податкової служби", - зазначили в прес-службі.

Відео дня

У Мінфіні повідомили, що в суд повторно з позовом звернувся екс-глава Державної фіскальної служби Роман Насіров. Крім того, позов подав екс-глава управління Державної податкової адміністрації в Харківській області Станіслав Денисюк.

16 квітня відбувся другий етап конкурсу. У фінальний етап конкурсу на посаду глави Державної податкової пройшли заступник міністра фінансів України Сергій Верланов, виконавчий директор ТОВ Стандарт-аудит Дмитро Олексієнко та заступник міністра юстиції з питань європейської інтеграції Сергій Петухов. Кандидатами на посаду голови Держмитниці є проректор з навчальної роботи Університету митної справи та фінансів Євген Гармаш, перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов та голова громадської організації Центр розвитку цифрової економіки, експерт CASE Україна Андрій Саварець. Планувалося, що третій етап конкурсу пройде 23 квітня.

18 квітня Окружний адмінсуд Києва 17 квітня призупинив конкурс на посаду глави Держмитниці.

Показати ще новини
Радіо NV
X