Стали відомі головні претенденти на посади голів податкової та митної служб

17 квітня 2019, 09:11

У фінальний етап конкурсу на посади голів Державної податкової і митної служб пройшли шість кандидатів, повідомила прес-служба Держфіскальної служби в Facebook.

Другий етап конкурсу - тести на знання законодавства і вирішення ситуаційних завдань - пройшов 16 квітня. У ньому брали участь п'ять кандидатів на посаду голови податкової та шість - на посаду голови митної служби.

Відео дня

У фінальний етап конкурсу на посаду глави Державної податкової служби пройшли заступник міністра фінансів України Сергій Верланов, виконавчий директор ТОВ Стандарт-аудит Дмитро Олексієнко та заступник міністра юстиції з питань європейської інтеграції Сергій Петухов. Кандидатами на посаду голови Держмитниці є проректор з навчальної роботи Університету митної справи та фінансів Євген Гармаш, перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов та голова громадської організації Центр розвитку цифрової економіки, експерт CASE Україна Андрій Саварець.

"Третій етап конкурсу відбудеться 23 квітня о 10.00. Це буде співбесіда і вона буде транслюватися на сайті Нацагентства з питань держслужби. В цей же день будуть підведені підсумки, і конкурсна комісія визначить кандидатів, яких буде рекомендувати уряду для призначення на посади керівників ДПС і ДМС", - йдеться в повідомленні.

16 квітня Економічна правда написала з посиланням на джерела, що главою Держмитниці стане Нефьодов, а главою Державної податкової служби - Верланов. Нефьодов на сторінці в Facebook назвав появу цієї інформації "непорозумінням", так як конкурс ще не завершений.

Увечері 16 квітня про те, що в конкурсі перемогли Нефьодов і Верланов, заявив президент України Петро Порошенко в ефірі телеканалу 112 Україна. Пізніше він уточнив, що відбір триває.

Кабінет міністрів 6 березня затвердив положення про податкової та митної служби в рамках реорганізації Державної фіскальної служби, а 20 березня оголосив конкурси на посади глав нових відомств. Зараз посаду в.о. глави ДФС займає Олександр Власов.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X