Якщо вони покажуть, куди і скільки ми забрали, ми готові все повернути - Коломойський

6 березня 2019, 09:22

Якщо факт виведення грошей з ПриватБанку буде доведений, колишні власники готові їх повернути, заявив екс-співвласник банку Ігор Коломойський в інтерв'ю BBC .

"У сучасному світі гроші нікуди не можуть подітися. Тобто вони з одних рахунків повинні потрапити на інші рахунки. Якщо вони покажуть, куди і скільки ми забрали, то ми готові, звичайно ж, все повернути", - зазначив бізнесмен.

Відео дня

На питання про те, чи вважає він вибори шансом отримати реванш за те, що сталося з ПриватБанком, Коломойський відповів негативно.

"Ні. Тобто це взагалі не пов'язані речі. У нас немає питання помсти. У нас є питання відновлення справедливості, здійснення дифамації, відновлення чесного імені", - заявив він.

Кандидат в президент України, шоумен Володимир Зеленський сказав в інтерв'ю BBC, що не є "іграшкою в руках Коломойського".

Коментуючи судові розгляди про виведення грошей з ПриватБанку, він підкреслив, що, "якщо хтось щось вкрав, і це доведено правоохоронними органами, людина зобов'язана повернути".

"Ніхто нічого закривати не буде", - заявив Зеленський.

18 грудня 2016 року Кабінет міністрів прийняв рішення про входження держави в капітал Приватбанку.

Згідно з цим рішенням, держава в особі Міністерства фінансів стала власником 100% акцій, а Приватбанк було докапіталізовано на суму 116,8 млрд грн.

3 липня 2017 року Міністерство фінансів України вирішило докапіталізувати Приватбанк ще на 38,6 млрд грн. Перший транш у 22,5 млрд грн було надано банку в липні 2017 року, другий на 16 млрд грн - в грудні.

Результати незалежного розслідування компанії Kroll свідчать, що Приватбанк був об'єктом масштабних і скоординованих шахрайських дій як мінімум протягом 10 років до націоналізації, що завдало збитків банку мінімум на $ 5,5 млрд .

Екс-власники намагаються скасувати націоналізацію в судовому порядку. Вони подали десятки позовів.

1 березня 2019 року нардеп від БПП Володимир Ар'єв заявив, що з Приватбанку за часів Коломойського вивели $ 41 млн на рахунки студії Квартал 95 Зеленського.

Показати ще новини
Радіо NV
X